Interlex investeeris tõlketehnoloogia valdkonda

Interlex omandas osaluse Eesti esimeses tõlketehnoloogia iduettevõttes Skuuper.

Skuuper OÜ on asutatud kaks aastat tagasi endise Finantsinspektsiooni juhi Raul Malmsteini poolt ning on tänaseks investoritelt kaasatud rahaga jõudnud Beta versiooni.

Pärast muudatusi Skuuperi omanikeringis asus Interlexi omanik ja tegevjuht Inge Rätsep septembris Skuuperi CEO ametisse. Senine CEO ja asutaja Raul Malmstein on taandunud igapäevasest juhtimisest ettevõtte nõukogusse.

Skuuperi idee on viia seni vaid professionaalidele mõeldud tõlkemälu tehnoloogia lahendused kombineeritult masintõlkega laiade kasutajagruppideni. Pakkudes oma rakenduses ka klassikalise tõlketeenuse ostmise võimalust, on Skuuper ennekõike siiski tehnoloogiaettevõte, mis keskendub tõlkemäluhalduse arendamisele. Täiesti uudse lahendusena hakkab Skuuper tulevikus pakkuma tõlkemälude vahendusteenust.

Skuuperi rakendus võimaldab koguda, puhastada ja koondada valdkonnapõhiseid tekstikogumeid, vähendades tõlkimisele kuluvat aja- ja rahakulu olenevalt ettevõtte spetsiifikast kuni 50 protsenti, erandjuhtudel isegi üle 90 protsendi.

Oleme kindlad, et investeerime tööriista, mis müüb ennast ise. Meie 20 aasta pikkune kogemus, oskusteave ja turu põhjalik mõistmine loob tugevad eeldused Skuuperi läbilöögiks rahvusvahelisel tasandil.

Testi tööriista siin: cat.skuuper.com

Elis

kliendisuhete juht
Interlex 2024