Nordic Translation Industry Forum toimub sel aastal Tallinnas

17. mai 2023

NTIF (Nordic Translation Industry Forum) on mainekas iga-aastane konverents, mis toob kokku Põhjamaade ja Baltikumi tõlkevaldkonna spetsialistid ja mõjuisikud.

NTIF on suurim piirkondlik koostöö, teadmiste jagamise ja kontaktide loomise üritus, pakkudes osalejatele mitmekesist programmi ja huvitavaid esinejaid. Loomulikult jagatakse konverentsil ka kogemusi ning arutletakse keelevaldkonna arengute üle just Põhjamaade ja Baltikumi piirkonnas. NTIF on parim võimalus kohtuda kolleegidega naaberriikidest ja luua väärtuslikke koostöösuhteid. Osalejate seas on keeleteenuste pakkujad, vabakutselised tõlkijad, keeletehnoloogia ettevõtted, ülikoolide esindajad ja keelevaldkonna fännid.

Konverentsi teeb eriliseks põhjamaiselt vaba ja sõbralik õhkkond. See on meie lemmik tõlkevaldkonna üritus! :) Juba teist aastat järjest oleme ka üks konverentsi toetajatest ning sel aastal kaasneb sellega eriline au, sest NTIF toimub meie kodulinnas Tallinnas.

Kohtume 6.–8. novembril Tallinnas Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses!

Inge Rätsep

Inge Rätsep

tegevjuht

Olen tõlkevaldkonnas tegev 1998. aastast, mil õiged otsused mind Interlexi tõid. Praegu olen Interlexi omanik ja tegevjuht. Kuigi hariduselt olen hoopis meedia- ja suhtekorraldusekspert, on keeled ja nendega seonduv alati huvi pakkunud. Püüan anda oma panuse Euroopa tõlketööstuse arengule, olles aktiivselt tegev nii Eesti Tõlkebüroode Liidus kui ka teistes Euroopa erialaorganistatsioonides.