Hüpik-kontor Indias – Nüüd see siis algab

02. november 2018

Reede hommik, inimesed sõidavad tööle. Tänavaääri palistab Eestimaa sügis oma parimas olekus, pisut sombune, aga meeldivalt soe ja kodune. Tallinna linnapilti on ilmunud esimesed jõulukuulutajad reklaamtahvlite ja kaunistuste näol.

Peaks olema reede nagu iga teine, aga ei, meie hubane Interlexi kontor on täna erilist elevust ja sagimist täis, sest lõpuks on kätte jõudnud meie India reisi eelne viimane tööpäev.

Neile, kes veel ei tea, siis otsustasime sel kevadel, et igava meeskonnakoolituse asemel sõidame kuhugi eksootilisse riiki ja proovime töötada hüpik-kontorist.

Meie meeskond on just parasjagu nii suur, et saame peaaegu kõik koos minna. Meist jäävad maha hiljuti meeskonnaga liitunud Karolin, Kristjan ja Silvia. Mitte et me oleksime tahtnud neid maha jätta, aga meie reis lihtsalt ei mahtunud nii äkki nende plaanidesse. Samas pole halba ilma heata. Kui peaks juhtuma, et internet meid kohapeal alt veab, siis on kiirreageerimismeeskond Tallinnas kenasti olemas ja klientidel pole vaja muretseda, mis nende tellimustest saab.

Vaim valmis, reisidokumendi kehtivus kontrollitud, e-viisad tehtud, igasugu olulised vaktsineerimised ka tehtud – mis muud, kui asume ootama homset väljalendu.

Alustame oma teekonda homme õhtul. Siia aga hakkab regulaarselt ilmuma kirjutisi meie teekonnal juhtuvast. Esimene postitus on siin. Head lugemist!

Inge Rätsep

Inge Rätsep

tegevjuht

Olen tõlkevaldkonnas tegev 1998. aastast, mil õiged otsused mind Interlexi tõid. Praegu olen Interlexi omanik ja tegevjuht. Kuigi hariduselt olen hoopis meedia- ja suhtekorraldusekspert, on keeled ja nendega seonduv alati huvi pakkunud. Püüan anda oma panuse Euroopa tõlketööstuse arengule, olles aktiivselt tegev nii Eesti Tõlkebüroode Liidus kui ka teistes Euroopa erialaorganistatsioonides.