s

Subtiitrid ja meedia

Küsi meilt hinnapakkumist ja vastame sulle juba tunni jooksul

Küsi hinnapakkumust

Subtiitrite tootmine

Pakume reklaammaterjalide, videote, filmide, telesaadete ja muu suuremahulise audiovisuaalse materjali subtiitrite tõlkimist ja tehnilist teostust. Pakume:

  • samakeelset subtitreerimist ehk samas keeles subtiitrite lisamist, teenus on sobiv õppematerjalide ja keelekursuste materjalide tarbeks või näiteks vaegkuuljate jaoks;
  • erikeelset subtitreerimist ehk lähteteksti tõlkimist ja tõlke audiomaterjaliga sünkroonimist, see on  laialt levinud filmi- ja teletööstuses.


Võtke ühendust meie klienditeenindusega ja küsige rohkem infot tehniliste üksikasjade kohta.

Loe ka blogipostitust subtiitrite tõlkimise telgitagustest.

Dubleerimine ja voice-over

Lisaks subtiitrite tootmisele pakume ka filmide ja muu audiovisuaalse sisu tõlkimise ja dubleerimise või pealelugemise(voice-over) teenust sihtturu keelde. Kuigi meie põhivaldkond on filmi- ja teletööstus, siis võid julgelt meie poole pöörduda ka teiste materjalide nagu reklaamklipid, turundusvideod jms dubleerimiseks.

Tekstid salvestame meie Tallinna helisalvestusstuudios. Audiofailid monteerime ja edastatame kliendiga kokkulepitud formaadis.

 Võtke ühendust meie klienditeenindusega, et saada rohkem infot tehniliste üksikasjade kohta.

Testimine

Kvaliteedikontrolli ja testimist tehakse tavaliselt kasutajaliidesesse, veebisaidile, trükifaili või disainifaili tõstetud tekstile, eesmärgiga vaadelda tulemust kontekstis ja teha lõppviimistlus.

Kontrollitakse, et:

  • sihtkeele erimärgid ja tähed on korrektsed;
  • kõik tekstid on tõlgitud ning sobivad konteksti;
  • tekst mahuks ettenähtud disaini ja kujundusse;
  • ei esineks õigekirjavigu.


Sisuline kontekstikontroll

Kontrollitakse teksti sobivust ja funktsionaalsust, lähtudes ülesande püstitusest. Testija saab seejuures hea arusaama kasutaja teekonnast ning oskab kinnitada või teha parendusettepanekuid teksti konteksti sobivuse ja arusaadavuse kohta.