5 põhjust, miks tulla tööle Interlexi

04. veebruar 2022

Toome välja 5 põhjust, miks tulla tööle Interlexi.

Palju arenemisvõimalusi

Interlex on üks vanimaid tõlkebüroosid Eestis, aga vaatamata oma väärikale eale oleme me endiselt hästi kiiresti kasvav ettevõte, mis loob ühtlasi palju arenemisvõimalusi meie töötajatele ka ettevõttesiseselt. Teeme tõlkeid kõikides Euroopa ja maailma enamlevinud keeltes. Põhilised 6 valdkonda on finants, õigus, turundus, tehnoloogia, rasketööstus ja meditsiin.

Kodukontori võimalus

Meie meeskonnaga liitumisel ei ole asukoht oluline. Kodukontor ei ole meie jaoks tänu töö iseloomule mitte midagi uut. Kuigi meil on olemas väga ilusad kontorid nii Tallinnas kui ka Tartus, saab meiega koostööd teha tegelikult ükskõik kuskohast. Oleme oma kollektiiviga üheskoos teinud ka kaugkontorit Indias, mis oli üks ütlemata vahva ettevõtmine. 

Loe muljeid India hüpik-kontorist.

Mitmekülgne kollektiiv

Meie kollektiiv on väga mitmekülgne, see peegeldub nii meie erinevates iseloomudes, vanuses, hariduslikus taustas, aga ka huvides ja hobides – tegeletakse kõigega alates svingtantsust ja keraamikast kuni videomängudeni välja.

Tiimiüritused

Oleme püüdnud korraldada ühisüritusi nii, et nendes kajastuksid meie töötajate erinevad hobid ja huvid. Päris tihti leiab meid merelt purjetamas. Kevadeti üritame jõuda Lõuna-Eestisse või kuhugi looduskaunisse paika, et teha kanuumatkasid. Kuna meil on tiimis palju filmihuvilisi, siis paljud meie üritused on seotud filmidega. Teeme filmide ühisvaatamisi ja käime koos kinos. 

Loe muljeid suvepäevadest Naissaarel.

Toetame tervislikku eluviisi

Interlexi kontorirotid teevad ka sporti. Meie meeskonda aitab sportlikuna hoida näiteks rakendus YuMuuv, kus saame ühiseid väljakutseid ja võistlusi korraldada. Arvutitöö kõrvalt meeldib paljudele jooksmas ja jalutamas käia.

Stebby keskkond annab võimaluse avastada uusi tervist edendavaid teenuseid spaadest meditsiiniteenusteni ja treeningutest toitumiseni.

 

Kui sa sooviksid meiega liituda, siis võta ühendust aadressil: cv@interlex.ee